SET BlueLCP ile ilk kurulum, eğitim, dağıtım ve bakım maliyetlerini düşürebileceğinizi biliyor musunuz?

Düşük Kod Platformu (LCP) Nedir ?

Düşük kodlu bir geliştirme platformu (LCP), grafiksel bir kullanıcı arabirimi aracılığıyla uygulama yazılımı oluşturmak için kullanılan geliştirme ortamı sağlar. 

Düşük kodlu bir platform, tamamen işlevsel uygulamalar üretebilir, belirli durumlar için ek kodlama da gerektirebilir. Düşük kodlu geliştirme platformları, yazılım geliştirme için harcanan geleneksel süreyi azaltarak iş uygulamalarının daha hızlı teslim edilmesini sağlar.  

SET BLUE Düşük Kod Platformu

Hızlı ve Güvenilir Uygulamalar Geliştirin

SET, tüm iş uygulamalarını kendi geliştirdiği düşük kod platformu olan SET Blue LCP üzerinde geliştiriyor.  Finans sektöründe yaygın kullanılan iş çözümlerimiz üzerinde müşterilerimizin de SET Blue-LCP kullanarak yazılım geliştirmelerini destekliyoruz. 

Böylelikle, bir geliştirme topluluğu oluşturmak, daha geniş bir insan yelpazesinin uygulamanın geliştirilmesine katkıda bulunmasını arzuluyoruz.  Üstelik platformun yetkinliği sayesinde bu topluluğun yalnızca kodlama becerilerine sahip olanlardan değil, aynı zamanda ortak kural ve düzenlemelere bağlı kalabilmek için iyi yönetişime ihtiyaç duyanlardan oluşması sayesinde ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayan çözümler oluşmasına katkı sağlıyoruz. 

SET Blue LCP kullanarak, yeni uygulamaları önceden yapılandırılmış bir geliştirme ortamında kolayca oluşturabilirsiniz.

  • Uygulamaların tasarımları/görünümleri sihirbaz aracılığı ile İleri-İleri adımlarıyla ekrandan seçilerek otomasyonla yapılabilmektedir.
  • Tanımlanmış yüzlerce hazır veri kümesi, istenilen sayfadaki istenilen bileşende, yine ekran üzerinden seçerek aktif hale getirilir.
  • Ekran üzerindeki tanımlar ve bileşenleri direkt olarak veritabanı üzerinde bağlantılı tablolar, görünümler ve prosedürler aracılığı ile entegre halde oluşturulabilir.
  • Web Servis entegrasyonları kolayca tekrar tekrar kod yazmadan sadece tanımlama ekranında tanımlanır. Çalışma zamanlamalarından loglanması sürecine kadar tüm süreç detaylarıyla hızlıca yapılandırılır.
  • Kurumsal ve karmaşık uygulama geliştirme ihtiyaçları için zengin script kütüphanesi ve kod üretim fonksiyonları mevcuttur.
  • Rapor tanımlamaları görsel arayüz üzerinden hızlıca oluşturur, oluşturulan alt raporlar istenilen farklı raporlarda kolaylıkla kullanılabilir.
  • Parametrize alt yapı, farklı müşterilerin ihtiyaçları için hızlı ve esnek sürüm yönetimi yapılmasına imkan sağlamaktadır.
  • Bu özellikleriyle, SET Blue LCP iş gereksinimlerini karşılama konusunda çevikliği arttırır, hızlı ve güvenli çözümler sürdürülebilir rekabet avantajı sağlar.


Geliştirme Yaşam Döngüsü Hattı

Tam otomatize derleme, sürüm yönetimi

Web Uygulaması Versiyonlama

Web görünümleri üzerinde yapılan değişiklikler için versiyon takibi otomasyonu

Veritabanı Versiyonlama

Veritabanı üzerinde yapılan tablo, görünüm ve prosedür gibi veritabanı bileşenlerinde uygulanan değişikliklerde versiyon takip otomasyonu

Penetrasyon ve Statik Güvenlik Testleri

Güncel olarak penetrasyon ve statik güvenlik testlerine tabi tutulan uygulama kodları sayesinde güvenli ve stabil çalışma ortamı sağlanması

Hazır Tanımlı Ekranlar

Hazır tanımlı ekranlar sayesinde müşterileri ihtiyaçları doğrultusunda kendi uygulamaları içinde gömülü olarak kullanabilen altyapı

Süreç Yönetimi Altyapısı

Kullanıcı Doğrulama ve Yetkilendirme

Sürüm Yönetimi Altyapısı

Yönetim Paneli / Merkezi Yönetim Altyapısı

Servis Odaklı Mimari Altyapısı

Entegre Script Motoru

Loglama Altyapısı

Entegre Müşteri Yönetim Modülü

SET BLUE Düşük Kod Platformu ile Proje Geliştirme

Yazılım projelerinizi SET BLUE LCP ile geliştirebilirsiniz, üstelik bu projelerde SET sunduğu Yönetilen Hizmetler veya Dış Kaynak Hizmeti ile sürekli destek olmaya devam ediyor.

SET Blue ve Yetkinleri hakkında detaylı bilgi almak için bize hemen ulaşın.