Hakkımızda

Çok Yönlü Ürün Yelpazesi

İç pazarda benzer ürün yelpazesine sahip başka bir şirket yoktur. SET'in en büyük rekabet avantajı, uyarlanabilir ve taşınabilir alt ürün üretimi sağlayan verimli ve dinamik çözüm geliştirme teknolojisidir.

Üstün Teknoloji

SET, modern (mikro) servis tabanlı teknolojiler kullanan gömülü bir BPM aracı, API kütüphanesi ile birlikte "düşük kodlu" bir geliştirme platformu sunabilen ender teknoloji şirketlerinden biridir. SET'in bir diğer özelliği de iş süreçlerinde, mevzuatta ve teknolojide entegre hizmetler sunabilmesidir.

Finans Sektöründeki Kritik Oyuncu

Türk bilişim sektörü, özellikle finans sektörü ve Fintech'ler için hem yerel hem de yakın bölgede büyüme trendi içindedir. SET'in ürünleri, çözümleri ve mevcut müşteri kitlesi bu anlamda değerlidir. SET, Bankacılık ve Finans sektöründeki ürün ve çözümleri ile fark yaratmaktadır.

Ar-Ge Motivasyonu

SET, personelini sürekli olarak Ar-Ge gelişimi konusunda teşvik eder, makine öğrenimi ve blockchain teknolojilerindeki araştırma ve geliştirme faaliyetlerin yatırım yapar. SET, Ar-Ge projeleri için ulusal teşvik ve destek programlarından yararlanmaktadır.

Dış Kaynak Kullanımında yüksek potansiyel

SET Bilişim dış kaynak kullanımı konusunda Türkiye'de birçok firma ile işbirlikleri tesis etmiştir. SET, hem "personel kiralama" hem de "yönetilen hizmetler" konusunda dış kaynak hizmetleri sağlayan SET,  IT Outsourcing alanında, yakın coğrafyadaki dikkate değer potansiyele yatırım yapmaktadır.

Küresel Kullanıma Hazır Çözümler

Ürün ve hizmetler, çok dilli ve çok para birimli olma yetenekleri ile sadece yerel pazarda değil, küresel pazarda da yetkindir. Halihazırda Körfez bölgesinde müşterileri bulunan SET, yakın bölgede önemli bir potansiyele sahiptir ve bu alanda genişlemek için yatırımlarına devam etmektedir.

İnsan kaynakları

SET Yazılım yalın ve verimli bir organizasyona sahiptir. Şirketin güçlü yönlerinden biri, yöneticilerin deneyim ve becerileridir. Yönetim kadar personel de yüksek motivasyona ve yetkinliğe sahiptir. Çalışanların şirketle uzun bir çalışma ilişkisi vardır ve yıllar içinde yüksek sadakat geliştirmişlerdir.


30 Yıllık Deneyim

Güçlü ve Sürekli Ortaklık Yapısı

100 İyi Eğitimli Personel

Anahtar Çalışanlarda Düşük Dönüşüm Hızı

Üst Yönetimde Güçlü ilişkiler

Kolay Alt Ürün Oluşturma

Reel Sektörde 40+ Müşteri

Finans Sektöründe 25 Müşteri

Finans Sektörüne Özel 9 Ürün

Kullanıma hazır Fintech ürünleri

Tüm Sektörler için 7 Jenerik Ürün

Küresel Kullanıma Hazır Teknoloji

Teknik Altyapıya Sürekli Yatırım

Yüksek ARGE Motivasyonu

100'den Fazla Başarılı Proje

Yüksek Marka Değeri

Regülasyon Uyumlu Ürünler

Denetim Olgunluğuna Erişmiş Hazır ürün Gamı

ISO 27001:2013 Veri Güvenliği Sertifikası

Yalın ve Verimli Organizasyon Yapısı